Contact

De contactgegevens van onze school zijn:

GVBS Sint-Hendrik
Oostkouterlaan 7
9800 Petegem-aan-de-Leie (Deinze)
tel. 09/386.29.79.
fax 09/386.82.71.
e-mail: directie@shpetegem.be

Onze school is gelegen tussen de Sint-Pauluskerk en het zwembad Palaestra.

Anja zorgcoördinator

anja.w@shpetegem.be

Annelien L3B

annelien.v@shpetegem.be

Annelies L1B

annelies.c@shpetegem.be

Barbara L4B

barbara.v@shpetegem.be

Carl gym lager

carl.t@shpetegem.be

Carolien differentiatie L1 + beleidsondersteuner

carolien.p@shpetegem.be

Charlotte K23C

charlotte.vh@shpetegem.be

Chloë L6B

chloe.dv@shpetegem.be

Dave gym lager

dave.m@shpetegem.be

Delphine L4C

delphine.h@shpetegem.be

Eline L5A

eline.s@shpetegem.be

Elke lerarenplatform

Elke.v@shpetegem.be

Ellen differentiatie kleuter + gym kleuter

ellen.v@shpetegem.be

Fleur anderstaligen

fleur.v@shpetegem.be

Frederik computer

ict@shpetegem.be

Hilde zwaluwklas

hilde.m@shpetegem.be

Ilse L3A

ilse.vh@shpetegem.be

Julie K23B

julie.d@shpetegem.be

Kaatje differentiatie kleuter + gym kleuter

kaatje.dm@shpetegem.be

Kristel K23A

kristel.b@shpetegem.be

Mariska L2A

mariska.m@shpetegem.be

Marjolijn secretariaat

administratie@shpetegem.be

Marleen secretariaat

administratie@shpetegem.be

Marlies L1A

marlies.dc@shpetegem.be

Mieke PK1C

mieke.dk@shpetegem.be

Nadine L5B

nadine.a@shpetegem.be

Nathalie B boekhouding

boekhouding@sgdeinze.be

Nathalie S secretariaat

administratie@shpetegem.be

Nick gym lager

nick.dg@shpetegem.be

Peter differentiatie L56

peter.h@shpetegem.be

Peter L6A

peter.m@shpetegem.be

Priscilla K12

priscilla.db@shpetegem.be

Ronny L4A

ronny.dp@shpetegem.be

Sharon differentiatie L23

sharon.v@shpetegem.be

Sofie PK1A

sofie.b@shpetegem.be

Sandrine computer pedagogisch

sandrine.v@shpetegem.be

Tine L2B

tine.b@shpetegem.be

Veronique directie

directie@shpetegem.be

Véronique PK1B

veronique.ds@shpetegem.be