Team

Schoolteam Basisschool Sint-Hendrik schooljaar 2019-2020:

Wie doet wat?

Van links naar rechts, van boven naar onder:

Directie: Veronique M.                                                directie@shpetegem.be

Beleidsmedewerker: Carolien P.                                carolien.p@shpetegem.be

Secretariaat: Marleen D., Marjolijn P., Nathalie S.     administratie@shpetegem.be

Boekhouding: Nathalie B.

ICT: Frederik D., Sandrine V.

 

Zorgcoördinator: Anja W.           anja.w@shpetegem.be

 

Bij de kleuters werken we met menggroepen. PK1 betekent 'peuters en eerste kleuterklas'. K23 betekent 'tweede en derde kleuterklas'.

Van boven naar onder, van links naar rechts:

PK1a, b en c: Sofie B., Véronique D.S., Mieke D.K. en aanvullend/ondersteunend: Ellen V., Kaatje D.M.

sofie.b@shpetegem.be, veronique.ds@shpetegem.be, mieke.dk@shpetegem.be, ellen.v@shpetegem.be, kaatje.dm@shpetegem.be

Kinderverzorgsters: Stefanie D., Inge S., Ria V.H.

 

Van boven naar onder, van links naar rechts:

K12: Priscilla D.B.           priscilla.db@shpetegem.be

K23a, b en c: Kristel B., Julie D. en Kaatje D.M. (aanvullend), Charlotte V.H.

kristel.b@shpetegem.be, julie.d@shpetegem.be, kaatje.dm@shpetegem.be, charlotte.vh@shpetegem.be

 

De leerkrachten van het eerste leerjaar: bovenste rij:

L1a, b en ondersteuning: Marlies D.C., Annelies C., Carolien P.

marlies.dc@shpetegem.be, annelies.c@shpetegem.be, carolien.p@shpetegem.be

De leerkrachten van het tweede leerjaar:  tweede rij:

L2a, b en ondersteuning: Mariska M., Tine B., Sharon V.

mariska.m@shpetegem.be, tine.b@shpetegem.be, sharon.v@shpetegem.be

 

De leerkrachten van het derde leerjaar: links van boven naar onder:

L3a, b en ondersteuning: Ilse V.H., Annelien V., Sharon V.

ilse.vh@shpetegem.be, annelien.v@shpetegem.be, sharon.v@shpetegem.be

De leerkrachten van het vierde leerjaar: rechts van boven naar onder:

L4a, b en c: Ronny D.P., Barbara V., Delphine H.

ronny.dp@shpetegem.be, barbara.v@shpetegem.be, delphine.h@shpetegem.be

 

De leerkrachten van het vijfde leerjaar, links van boven naar onder:

L5a, b en ondersteuning: Eline S., Nadine A., Peter H.

eline.s@shpetegem.be, nadine.a@shpetegem.be, peter.h@shpetegem.be

De leerkrachten van het zesde leerjaar: rechts van boven naar onder:

L6a, b en ondersteuning: Peter M., Chloë D.V., Peter H.

peter.m@shpetegem.be, chloe.dv@shpetegem.be, peter.h@shpetegem.be

 

Van boven naar onder, van links naar rechts:

Bewegingsopvoeding kleuters: Ellen V. en Kaatje D.M.: ellen.v@shpetegem.be, kaatje.dm@shpetegem.be

Bewegingsopvoeding lager: Carl T. en interim Yarne F.: carl.t@shpetegem.be, yarne.f@shpetegem.be

Dave M: dave.m@shpetegem.be

Nick D.G. en interim Nicolas C.: nick.dg@shpetegem.be, nicolas.c@shpetegem.be

 

Pedagogische ondersteuning: foto's volgen:

Zwaluwklas: Hilde M.                             hilde.m@shpetegem.be

Anderstalige nieuwkomers: Fleur V.      fleur.v@shpetegem.be

Leerkrachtenplatform: Elke V.               elke.v@shpetegem.be

 

Van boven naar onder:

Technisch directeur: Eddy R.

Preventieadviseur: John V.H.

Onderhoud: Inge S., Stefanie D., May M.S.A.-K.

Keuken: Rosita V., Caroline V.B., Isabelle V.R., Ha L.T., Christine V.D.W.