Team

Schoolteam Basisschool Sint-Hendrik schooljaar 2017-2018:

Wie doet wat?

Van links naar rechts, van boven naar onder:

Veronique Mesure, directie. directie@shpetegem.be

Marleen De Paepe, secretariaat. administratie@shpetegem.be

Marjolijn Peck, secretariaat. administratie@shpetegem.be

Carolien Planckaert, beleidsmedewerker. carolien.p@shpetegem.be

Nathalie Beyaert, boekhouding

Frederik Degrande, ICT-coördinator.

Anja Wauters, zorgcoördinator. anja.w@shpetegem.be

Bij de kleuters werken we met menggroepen. PK1 betekent 'peuters en eerste kleuterklas'. K12 betekent 'eerste en tweede kleuterklas'.

Van boven naar onder, van links naar rechts:

Sofie Bothuyne, PK1a. sofie.b@shpetegem.be

Véronique De Smet, PK1b. veronique.ds@shpetegem.be

Mieke De Keyser, PK1c. mieke.dk@shpetegem.be

Ellen Van Daele, K12. ellen.v@shpetegem.be

Ria Van Hecke, Stefanie Dierick, Inge Sierens, kinderverzorgsters.

Van links naar rechts:

Kristel Baert, K23a. kristel.b@shpetegem.be

Julie Defoort, K23b. julie.d@shpetegem.be

Charlotte Van Houtte, K23c. charlotte.vh@shpetegem.be

Priscilla De Boever, K23d. priscilla.db@shpetegem.be

De leerkrachten van het eerste leerjaar: links vanaf de tweede rij, van boven naar onder:

Marlies De Clercq, L1a. marlies.dc@shpetegem.be

Annelies Coene, L1b. annelies.c@shpetegem.be

Lisa Mattheeuws, ondersteuning eerste leerjaar. lisa.m@shpetegem.be

De leerkrachten van het tweede leerjaar: bovenaan van links naar rechts:

Mariska Minjauw, L2a. mariska.m@shpetegem.be

Eline Saelens, L2b. eline.s@shpetegem.be

Tine Bonte, L2c. tine.b@shpetegem.be

Melissa Vanovenacker, interim L2c/b (foto ontbreekt). melissa.v@shpetegem.be

De leerkrachten van het derde leerjaar: bovenaan van links naar rechts:

Ilse Van Haute, L3a. ilse.vh@shpetegem.be

Annelien Verheye, L3b. annelien.v@shpetegem.be

Carolien Planckaert, L3c (voormiddagklas). carolien.p@shpetegem.be

De leerkrachten van het vierde leerjaar: onderaan van links naar rechts:

Ronny De Pourcq, L4a. ronny.dp@shpetegem.be

Barbara Verhenne, L4b. barbara.v@shpetegem.be

Sharon Vanderheyden, L4c. sharon.v@shpetegem.be

De leerkrachten van het vijfde leerjaar: rechts van boven naar onder:

Peter Heyndrickx, L5a. peter.h@shpetegem.be

Nadine Arnou, L5b 4/5. nadine.a@sheptegem.be

Lisa Mattheeuws, L5b 1/5 en ondersteuning vijfde leerjaar. lisa.m@shpetegem.be

Rebecca De Loof, ondersteuning vijfde leerjaar. rebecca.dl@shpetegem.be

De leerkrachten van het zesde leerjaar: onderaan van links naar rechts:

Peter Maes, L6a. peter.m@shpetegem.be

Chloë De Vos, L6b. chloë.dv@shpetegem.be

Delphine Haelvoet, L6c. delphine.h@shpetegem.be

Van boven naar onder:

Eva Claeys, bewegingsopvoeding kleuter. eva.c@shpetegem.be

Carl Turpijn, bewegingsopvoeding lager. carl.t@shpetegem.be

Dave Maertens, zwemmen lager. dave.m@shpetegem.be

Nick De Groote, bewegingsopvoeding lager. nick.dg@shpetegem.be

Van boven naar onder:

Eddy Raes, technisch directeur.

John Van Houcke, preventieadviseur.

Vanaf linksboven, met de wijzers van de klok mee:

Linda Cocquyt, Stefanie Dierick, May (foto ontbreekt): onderhoud.

Rosita Van Hulle, Caroline Van Bellingen, Isabelle Van Renterghem (foto ontbreekt), Christine Van De Wiele, Mieke Tobee: keuken

Johanna Van Der Plaetsen: hulp tijdschriften